fbpx

אזרחות פורטוגלית

מה היתרון באזרחות פורטוגלית

אזרחות פורטוגלית היא מהמבוקשות ביותר בעולם ובמדד עוצמת הדרכונים היא מדורגת בניקוד של 169  – מהגבוהים ביותר.

אזרחות פורטוגלית מקנה בפניך עולם רחב של אפשרויות עסקיות, לימודים, מגורים ועוד.

פורטוגל הינה חברה מלאה באיחוד האירופאי ולכן אזרחות זו הינה אזרחות אירופאית ומאפשרת הזדמנויות במדינות האיחוד ומחוצה לו.

להלן יתרונות באזרחות פורטוגלית אירופאית:

1. לימודים והשכלה גבוהה – החופש לבחור מוסד אקדמאי אירופאי במחירים מסובסדים, היכולת ללמוד תחום שאין אותו בארץ או שסף הקבלה גבוה או שאין כבר מקום ובמחיר נמוך זה יתרון עצום.
2. עסקים – פתיחת עסק או הרחבת פעילות העסק לגבולות אירופה זה כבר לא חלום. תנו לחופש שלכם לפעול, תפיחו רוח בשווקים חדשים, יצירת עסקים עם חברות שמגבילות את הפעילות עם השוק הישראלי, פיתוח מותגים והפצתם במדינות אירופה. שילוב של עסקים אירופאים ליבוא וליצוא. 
3. העתקת מגורים באופן זמני או באופן קבע לאחת מארצות האיחוד האירופאי.
4. טיול ללא גבולות וללא הגבלות במדינות האיחוד האירופאי. היכולת לשלב טיול ועבודה חוקית מאפשרת הנאה ובטחון לאורך זמן. בעלי דרכון פורטוגלי בגילאי 18-35 זכאים לחופשת עבודה בקנדה למשך שנתיים.
5. פתיחת חשבונות בנק במדינות האיחוד.
6. מעברי גבול בנמלי תעופה ואף בדרכי יבשה לא היו פשוטים ומהירים יותר.
7. בעלי אזרחות פורטוגלית יזכו לאזרחות פורטוגלית לילדיהם הנולדים לאחר קבלת האזרחות.
8. זו המתנה הטובה ביותר שתוכל לתת למען עתיד ילדיך.
 

באיחוד האירופאי חברות 27 מדינות:
המדינות המייסדות: איטליה, בלגיה, גרמניה, הולנד, לוקסמבורג, צרפת.
מדינות נוספות חברות באיחוד: אירלנד, דנמרק, יוון, ספרד, פורטוגל, אוסטריה, שוודיה, פינלנד, אסטוניה, הונגריה, לטביה, ליטא, מלטה, סלובניה, סלובקיה, פולין, צ'כיה, קפריסין, בולגריה, רומניה, קרואטיה.

אנחנו כאן כדי לסייע לך.

צרו קשר

הוצאת אזרחות פורטוגלית מחיר הכי זול עם פספורטפו

הוצאת אזרחות פורטוגלית

ניתן להעניק אזרחות בפורטוגל  לצאצאי  יהודי  ספרד  מפורטוגל, אשר  לאחר  שעזבו  את  פורטוגל בשל רדיפות  על רקע  דתי (בין השנים 1496 ל 1821) שמרו על קשר עם "קהילות מאורגנות" שהיו ככלל פורטוגליות, כגון  אלו  שהתקיימו  בסלוניקי ובסמירנה  לפני שחלקן  הגדול  הושמד בשואה (ק"ק פורטוגל, ק"ק פורטוגל וליו, ק"ק ליסבון, ק"ק אבורה וכ') או שהיו להם קשרים עם בתי הכנסת הספרדיים והפורטוגליים בלונדון, אמסטרדם, קוראסאו, סורינם וכו', למבקשים שמשפחותיהן עזבו בעבר את חצי האי האיברי (פורטוגל וספרד)  ובמשך מאות שנים היו חברות בקהילות פורטוגליות וספרדיות, הידועות כ'ספרדים' או 'יהודי ספרד'  (בטורקיה, יוון, יוגוסלביה לשעבר, מרוקו וכו' ), בהן הנישואין בין יהודים ממוצא פורטוגלי ליהודים ממוצא ספרדי, ואשר השתמשו בהם בשפה הידועה כלדינו (תערובת בין השפות  הפורטוגזית  והספרדית  לבין  השפות  המקומיות)  לכל אותם צאצאי  יהודי  ספרד  מפורטוגל, אשר  לאחר  עזיבתם  את פורטוגל  בשל  רדיפות  על  רקע  דתי, נסעו ברחבי  העולם  באופן  מאורגן  או  אחרת, כחלק מקהילה או באופן עצמאי, ואשר השתייכו, או שלא השתייכו לבית כנסת – וששמרו על קשר רגשי עם פורטוגל, אפילו אם לאחר מכן הם הצטרפו, או שלא הצטרפו, מכורח הנסיבות, לקהילות יהודיות אחרות, ספרדיות או אשכנזיות.

היהודים  הספרדיים  ממרוקו, למשל, יכולים  לקבל  את  אישור  הקהילה  היהודית אופורטו, אפילו אם אין באפשרותם למצוא שמות משפחה "פורטוגליים" באילן  היוחסין  הידוע שלהם, אם  הם  צאצאי מגורשים (ולא רק צאצאי תושבים בעלי שמות עם קידומות בשפת הברבר: אוחיון, והנון וכו') שבמשך מאות שנים היו חברים בקהילות עם ריבוי נישואין בין יהודי פורטוגל ליהודי  ספרד. הקהילות היהודיות המודרניות בליסבון, פארו והאיים האזוריים נוצרו ע"י צאצאי מגורשים.

לא ניתן לאשר באופן אוטומטי בקשות מאזרחים ברזילאיים, הטוענים כי הם צאצאיהם של אנשים שהורשעו ע"י האינקוויזיציה  בשל  כפירה  שעיקרה  יהדות. ככלל, אלה  אינם  יהודים, ואין  להם אפילו  סב אחד  ממוצא  יהודי  ספרדי, יוצא פורטוגל – ובמצב כזה אנו  מנועים  מלאשר  קשר  רגשי  מוכח  שהשתמר לאורך מאות  שנים  באמצעות  מסורת  משפחתית. מאידך, אבות  אבותיהם  ככלל  לא  עזבו  את  פורטוגל במנוסה  מפני  רדיפה  על  רקע  דתי – הם עזבו את שטחי  פורטוגל  בחצי  האי האיברי  ועברו  לברזיל, שהיתה אף היא טריטוריה פורטוגלית באותם הימים, ושגם בה האינקוויזיציה היתה פעילה באותם הימים, באמצעות  נציבים  מקומיים. יתרה  מזאת, רבים  מאלו שהורשעו ע"י האינקוויזיציה  בשל  מעשי  כפירה הקשורים ליהדות, לא היו למעשה יהודים – אלא נוצרים אדוקים. האינקוויזיציה הפורטוגלית היתה "בית חרושת ליהודים," אך לא יוצרו בו יהודים אמיתיים  (היינו – בנים  לאימהות  יהודיות, השומרים  את מצוות היהדות  אלא יהודים דמיוניים). נוצרים אדוקים רבים, אשר  בהשיבם  לחקירות  האינקוויזיציה  טענו כי אינם יהודים  וכי  אין להם חטאים שעליהם להתוודות בגינם, נידונו למוות כיוון שעמדו בסירובם לחזור בתשובה. כדי להציל את חייהם, נוצרים רבים אחרים, שלרוע מזלם נעצרו, החליטו למסור וידויים כוזבים, לפיהם הם היו  יהודים  ושמרו  על  מנהגים  יהודיים  מסוגים  שונים. כתוצאה  מכך, הם וקרוביהם, הקרובים והרחוקים, נחשבו כיהודים, למרות  שלא  היו  כאלה. בנקודה זו, האינקוויזיציה  הפורטוגלית שימשה  כ"בית חרושת ליהודים". אנטוניו חוסה סראיבה  Cristãos-Novos, Inquisição e


בשנת 2015 פורטוגל חוקקה חוק שמאפשר לצאצאי מגורשי ספרד לקבל בחזרה את אזרחותם הפורטוגלית.

תיקון עוול שנעשה ליהודים אשר גרו באירופה וגורשו למדינות במזרח התיכון ולארצות ערב.

"ממשלת פורטוגל תוכל להעניק אזרחות לצאצאי יהודי ספרד מפורטוגל (שגילם מעל 18 שנה), המוכיחים כי יש להם קשר מסורתי לקהילה בעלת שורשים ספרדיים מפורטוגל, בהתבסס על דרישות אובייקטיביות מוכחות לקשר עם פורטוגל – כגון שמות משפחה,

השפה המדוברת במשפחה, אילן יוחסין ישיר או עקיף".

ניתן להעניק אזרחות בפורטוגל לצאצאי יהודי ספרד מפורטוגל, אשר לאחר שעזבו את פורטוגל בשל רדיפות על רקע דתי  (בין השנים 1496 ל1821- ) הזכאות ניתנת לצאצאי המדינות הבאות:
מקדוניה, יוון, בולגריה ויוגוסלביה  לשעבר – ובמדינות   או  מוסלמיות – טורקיה, לבנון , סוריה, מרוקו, אלג'יריה, מצרים, תוניסיה  ולוב. זיכוי חלקי ליוצאי עירק (תלוי בשמות משפחה).

פספורטפו. אנחנו כאן בשבילכם.

אנחנו כאן כדי לסייע לך.

צרו קשר

אזרחות פורטוגלית מחיר ושירות מעולה

אזרחות פורטוגלית מחיר

היכולת שלכם לאפשר את רמת החיים המושלמת למשפחה שלכם, תלויה במידה בלתי מבוטלת באפשרות לפתוח כמה שיותר דלתות במינימום של השקעה של זמן או משאבים. בכל מה שנוגע לפתיחת דלתות, הדבר הכי חשוב שאתם יכולים לעשות הוא לנסות להשיג אזרחות פורטוגלית או אזרחות של האיחוד האירופאי. בבקשה של אזרחות פורטוגלית מחיר לא משחק תפקיד בגלל שאתם צריכים לדאוג לעתיד של המשפחה ולאו דווקא עתיד כלכלי. ולכן יכול להיות שתרצו להשקיע יותר משאבים כלכליים על מנת להיעזר בשירותים של חברות מקצועיות בתחום, במקום לבצע את כל ההליך בעצמכם. אם גם אתם מבינים שהחלק החשוב של אזרחות פורטוגלית הוא השימוש העתידי באפשרויות, ייתכן ואתם רוצים לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת פספורטפו להתחיל את התהליך.

אזרחות פורטוגלית מחיר, תהליך ומידע חשוב נוסף

אומנם כל לקוח של תהליך אזרחות פורטוגלית מחיר ושאלות של הסדרי תשלום הם שני נושאים מאוד חשובים שאתם רוצים לברר כבר בשלבים הראשונים של הבקשה, אבל יש עוד כמה שאלות מאוד קריטי עוד שאתם חייבים לתת עליהן את הדעת כדי להצליח את התהליך. ישנן עלויות קבועות בתהליך, אותן אתם צריכים לשלם לקהילה היהודית, לעורכי הדין שמלווים את התהליך ואפילו לרשויות של פורטוגל. בדיוק כמו שאתם משלמים לרשויות מדינת ישראל על מנת להנפיק מסמכים רשמיים, גם בתהליך של הנפקת אזרחות פורטוגלית מחיר הוא אלמנט חשוב.

 

יחד עם זאת אין לכם שום טעם לגשת לבקש אזרחות פורטוגלית, לפני שבדקתם האם אתם זכאים לעמוד בתנאי האזרחות. ולכן הבדיקות המקדימות והכנת התיק לקהילה היהודית בפורטוגל הם השלבים החשובים ביותר מבחינה מנהלית של הליך הבקשה שלכם. דווקא שם יש צורך להשקיע את מיטב המוחות בשביל להימנע מהצורך לבקשות חוזרות ולתיקונים. אחרת העלויות של בקשת אזרחות שלכם רק ילכו ויגדלו והאתגר יהפוך להיות קשה יותר מבחינה כלכלית.

אזרחות פורטוגלית בעלות המשתלמת ביותר

אם אתם מצליחים להוכיח בקלות יחסית, את הקשר שלכם לקהילה היהודית בפורטוגל תפסיק יכול להיות שיהיה לכם קל לבצע הליך בקשת אזרחות. יחד עם זאת, במידה ואתם לא מרגישים מספיק בטוחים וקשה לכם להתמודד עם הדרישות ועם מחסום השפה, ייתכן מאוד שתרצו לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת פספורטפו. אנו נלווה אתכם בכל תהליך הגשת הבקשה ונסייע לכם להתמודד עם אתגרים שונים בדרך, מתוך ניסיון רב שנים והכרות עם החוק הפורטוגלי.

דילוג לתוכן